Elektrorolki i elektrobębny

 

Elektrobębny i elektrorolki - prześlij zapytanie

 

Elektrorolki i elektrobębny

 

 

Oferujemy produkty japońskiej firmy Itoh Denki, która jest wynalazcą motorolek i od 60 lat rozwija swoje produkty. Przewaga technologiczna sprawiła, że jest największym światowym producentem elektrorolek i elektrobębnów. Produkty Itoh Denki cechują się najwyższą jakością i największą niezawodnością spośród produktów dostępnych na rynku. Amsort Sp. z o.o. jest autoryzowanym przedstawicielem Itoh Denki na Polskę. Zamówienia realizowane są z poziomu magazynu centralnego na Europę, znajdującego się we Francji, co zapenia bardzo szybką dostawę!

 

Główną zaletą elektrorolek i elektrobębnów Itoh Denki jest oszczędność miejsca, bowiem silnik jest umieszczony wewnątrz rolki. Wysoka jakość gwarantuje niskie koszty użytkowania i niezawodność. Akcesoria Itoh Denki są ponadto niezwykle łatwe w montażu. Nie ma potrzeby użycia flanszy do zamocowania motoreduktora oraz projektowania czopa. Itoh Denki jest producentem najmniejszej na świecie elektrorolki o średnicy 32mm oraz najsilniejszy elektrobęben do palet o masie 2000kg.Elektrorolki mają szerokie zastosowanie jako napędy w przenośnikach rolkowych. Mogą być zastosowane do bezdotykowej akumulacji produktów, czyli ustawiania ich w kolejce. W ofercie znajdują się elektrorolki o średnicach: 32, 50, 57 i 60.5. Napędem może być silnik asynchroniczny 230VAC, bądź bezszczotkowy silnik prądu stałego 24VDC.Elektrobębny mają zastosowanie jako elementy napędowe do przenośników taśmowych, mogą transportować lekkie i średnio ciężkie ładunki. Napęd stanowi silnik asynchroniczny 3x230/400VAC o wyjściu uniwersalnym. Średnice oferowanych elektrobębnów to: 76.3 mm. 


Płytki sterujące do napędów prądu stałego oferują ustawianie prędkości, kierunku obrotów oraz zabezpieczenie prądowe i napięciowe układu. Są najbardziej odpornymi urządzeniami tego typu na rynku ze względu na elektryczność statyczną.

 

Jeśli są Państwo zainteresowani elektrobębnami i elektrorolkami Itoh Denki, prosimy o kontakt z naszą firmą.

Transfer / zwrotnica F-RAT

System F-RAT (Flat Right Angle Transfer) , stworzony przez Itoh-Denki słuzy do zmiany kierunku przenoszonych ładunków, transportowanych linią przenośnikową.

Zobacz więcej
Copyright © 2011-2012 AMSORT Sp. z o.o.
Projekt i realizacja strony: B2Internet