Szczotki techniczne

Szczotki techniczne - Prześlij zapytanie

 

Szczotki techniczne

Szczotki technczne firmy MINK-BÜRSTEN są powszechnie znane i wysoko cenione przez fachowców. Stosowane są na całym świecie. AMSORT na polskim rynku zapewnia Państwu dostęp do ponad 90 tysięcy rodzajów szczotek technicznych, jakie znajdują się w ofercie firmy MINK-BÜRSTEN

Szczotki techniczne listwowe

Szczotki listwowe mają bardzo szerokie zastosowanie, m.in. w przemyśle maszynowym, drzewnym, chemicznym, jako elementy uszczelniające, separujące czy izolujące.

Zobacz więcej
Szczotki taśmowe

Szczotki techniczne taśmowe są stosowane głównie do czyszczenia konstrukcji przenośnikowych i do zdejmowania z nich drobnych elementów produkcyjnych; w przypadku delikatnych produktów mogą być one również elementami nośnymi...

Zobacz więcej
Szczotki techniczne walcowe

Najszersze zastosowanie mają szczotki walcowe, które służą zarówno do czyszczenia przenośników, jak i produktów przenoszonych – tak metalowych czy z tworzyw sztucznych, jak i artykułów spożywczych, owoców i warzyw.

Zobacz więcej
Talerzowe szczotki techniczne

 Talerzowe szczotki techniczne mogą służyć do czyszczenia produktu, polerowania lub przenoszenia elementów śliskich.

Zobacz więcej
Szczotki antystatyczne

Antystatyczne szczotki techniczne umożliwjają obniżenie ładunków elektrostatycznych. Znajdują szczególne zastosowanie podczas transportu produktów, wykonanych z tworzyw sztucznych.

Zobacz więcej
Szczotki techniczne specjalne

Amsort ofertuje specjalne szczotki techniczne marki Mink Bursten. Jest to cała gama szczotek niestandardowych, wykorzystywanych w nietypowych aplikacjach. Istnieje również możliwość zaprojektowania i wykonania szczotek specjalnie na życzenie klienta.

Zobacz więcej
Copyright © 2011-2012 AMSORT Sp. z o.o.
Projekt i realizacja strony: B2Internet